Toshiba Daiseikai RAS 22N3KVR Duvar Tipi İnverter Klima (RAS 22N3KVR)

Marka : Toshiba
İndirim Oranı : %15 İndirim
Fiyat : ₺13.998,49(KDV Dahil)
İndirimli : ₺11.845,00(KDV Dahil)
₺3.948,33 'den başlayan taksitlerle

Toshiba Tarafından Garantilidir.

Fiyatlara montaj işçiliği, 5mt. bakır boru, kablo ve kaide dahildir.
Soğutma kapasitesi (Btu/h):  4,100- 22,900
Isıtma kapasitesi (Btu/h)    :  3,400- 25,600
Konforun Tasarrufla Buluştuğu Nokta
Toshiba Suzumi (RAS-N3KV modeli) klimaları DC Inverter teknolojileri sayesinde sezonsal verimlilik kriterlerine uygun A++ enerji sınıfları ve fonksiyonları sayesinde standart klimalardan ayırt eden özellikler: 
Tüm modeller estetik, minimalist düz ön panelli.
Sezonsal verimlilik A++ sınıfı enerji etiketi ve yüksek enerji tasarrufu
-10ºC soğutma, -15ºC ısıtma yapabilme özelliği
Ozon tabakasına zarar vermeyen R410A soğutucu gazı
Yeni Toshiba IAQ filtreleme sistemiyle mükemmel iç ortam hava kalitesi
Kendi kendini temizleme fonksiyonu ile sağlıklı yaşam.
Yeni bir ses(sizlik)
12 kademeli hava akış yönü ile kusursuz konfor.
Hi-Power modu ile çok daha hızlı konfor şartlarına ulaşma.
İsteğe bağlı otomatik yeniden çalışma
Arıza teşhis fonksiyonu
TOSHIBA’nın ”4C” TEKNOLOJİSİ
Benzerlerine Benzemeyen Özel ve Üstün Yetenekli Bir Klima Serisi
Toshiba 4C Teknolojisi ile kullanıcılarına en üstün konforu sağlamak için;
Tasarruf (Cost Saving)
Temiz (Clean)
Kompakt (Compact)
Konfor (Comfort)
ve diğer üst düzey özelliklerin en güçlü yönlerini bir arada sunar. 
TASARRUF- COST SAVING
Mucizenin adı ”DC Inverter Teknolojisi”: TOSHIBA’nın keşfettiği ve dünyada ilk kez klimalara uygulayarak bir devrim yarattığı, günümüzün en ileri teknolojisi olan DC INVERTER ile donatılan SUZUMI serisi klimalar benzersiz bir konforu en ucuza sunabiliyor. Bu kesinlikle bir mucize değil. Elektronikte dünya devi Toshiba’nın klima alanında yarattığı geliştirmelerin bir sonucu.
Geleneksel klimalarda kompresörün hızı sabittir. Dolayısıyla gerçek ihtiyaca göre çok fazla enerji harcanır. Toshiba ikiz dönel kompresörü tasarladı ve DC Inverter Teknolojisi ile bu kompresörü hızını ayarlayabildi. Böylece ihtiyaç kadar enerji üretebilmek mümkün oldu. Klima ilk açıldığınca yüksek güçlü bir çalıştırma, konfor koşullarına erişilince yüksek verimli bir çalışma ile çok ekonomik olarak hızlı ve sürekli yüksek konfor sağlanabiliyor.
Enerji Tasarrufu: Dijital teknoloji sayesinde DC Inverter kompresörler AC Sabit Hızlı kompresörler ile karşılaştırıldığında daha üstün kontrol ve maliyet verimliliği sunmaktadır. Çevresel olarak sürdürülebilir kompresörün süper hassas dönüşü sonucunda %50’ye* varan enerji tasarrufu ve daha sessiz bir çalışma sağlanır.
* 13k BTU inverter ile 13k BTU sabit hızlı ürün karşılaştırıldığında
   
İÇ ORTAM HAVA KALİTESİ (IAQ)
Toshiba’nın yeni IAQ teknolojisiyle geliştirdiği filtreleri sayesinde size sevdiklerinize zarar verecek kirleticiler, mikroplar, bakteriler ve virüsler yakalanıp yok edilir. Yeni IAQ ile geliştirilen filtreler sayesinde eviniz hep bahar tazeliğinde olacak. H5N1 (kuş gribi) virüslerini bile yakalayıp yok edebilen yeni IAQ filtre sayesinde eviniz artık koruma altında.
Toshiba’nın anti-virüs anti-bakteriyel, anti-allerjen filtreleri ailenizi zararlı mikroplardan uzak tutmaya yardımcı olurken, Catechin Filtre kirleticileri ve kötü kokuları tutacaktır.
En Temiz Klima: Toshiba’nın klimalarının kendini temizleme işlevi, klimanın içinde küf oluşumuna neden olan nemi azaltır. Bu işlev bataryayı kurutacağı için sistemin verimliliğini arttırır. 
KOMPAKT
Kompakt ve Estetik: Toshiba’nın modern ve şık düz panelli iç ünite tasarımı her türlü iç mekanı tamamlarken, ay beyazı rengi ile şıklığı ve Toshiba zevkini yansıtır. Toshiba’nın kompakt serileri boyutta küçük, ama teknolojide büyüktür. Sadece 10 kg ağırlığındaki iç ünite inanılmaz şekilde % 24* daha küçüktür. Toshiba dış üniteyi de % 28* oranında küçülttü, montaj ve taşıma kolaylığı bakımında çok uygun bir boyut ortaya çıkardı. Buna karşılık Toshiba klimalarında bir performans kaybı olmadı, hatta arttı. Bu gerçek boyut büyüklüğünün bir güç göstergesi olmadığının kanıtıdır. (*10 ve 13 modelleri daha önceki nesillere göre)
KONFOR
Ve Kesin Bir Ayrıcalık: TOSHİBA’nın ”4C” Konforu
1. En Sessiz Klima:Uzaktan kumandanın “Quiet” sessiz düğmesine basılınca iç ünite, standartların yatak odası için belirlediği 30 dB ses seviyesinin çok altında 20 dB ses seviyesinde çalışmaya başlar.
2. Konforlu ve Sağlıklı Uyku
Uzaktan kumandanın üzerindeki "Comfort Sleep" düğmesine basılınca klima, daha düşük olan gece sıcaklığını dengeleyecek şekilde “Uyku Konforu” konumunda çalışmaya başlar.
3. Her Yerde ya da İstediğiniz Yerde KONFOR
12 kademeli panjur ayarı ile havayı istediğiniz tarafa yönlendirebilirsiniz. Panjur ayarının bu kadar fazla olmasının nedeni havaya tam olarak kumanda edilebilmesi ve konforun eksiksik sağlanmasıdır. 12 kademe içinde bir yön mutlaka istenen yöndür.
4. Tek Dokunuşla “KONFORUM”
Klimanızda kendi konforunuz için istediğiniz ayarları yaptıktan sonra uzaktan kumandanın üzerindeki bir tuşa dokunarak bilgileri hafızaya alabilir ve klimayı tekrar çalıştırdığınızda bu ayarların tekrar yapılmaden konforunuzu yaşayabilirsiniz.
5. Ve BONUS En Hızlı Konfor: Klimalar arasında en güçlü klima olan RAS serisi klimalarında bir düğmeye dokunarak “Hi-Power” çalışma konumunda ekstra yüksek fan hızı 1100 m³/s hava akışı ile çok daha hızlı konfor şartlarına ulaşabilirsiniz.
        
Diğer Özellikler
Stok Kodu RAS22N3KV
Marka Toshiba
Stok Durumu Var
Garanti (Yıl) 3
Benzer Ürünler