Tefal Ingenio Elegance 12 Parça Büyük Titanium Tava ve Tencere Seti (3168430280632)

Marka : Tefal
İndirim Oranı : %49 İndirim
₺259,90 'den başlayan taksitlerle

Tefal Tarafından 2 Yıl Garantilidir.

Malzeme: Alüminyum
İndüksiyonlu Ocakta Kullanılabilme: Hayır

 

Ingenio: Mutfağınızda Yer Açın

Titanium Ingenio Elegance Büyük Set Ocaktan, fırına, sofraya, buzdolabına ve bulaşık makinesine - ideal saklama özelliği ile.

TITANIUM FORCE Yapışmaz Kaplama (Sadece Tavalarda): 2 Kata Kadar Daha Dayanıklıdır

Titanium Ingenio Elegance Büyük Set Yüksek kaliteli yapışmaz kaplama, titanyum partiküllü sert taban katmanı ve dolgularla zenginleştirilmiş holografik katmanı üstün dayanıklılık ve yapışmazlık performansı sağlar.

THERMO-SPOT®

Titanium Ingenio Elegance Büyük Set Thermo-Spot®, mükemmel mühürleme için tava ideal sıcaklığa ulaştığında tam kırmızıya döner. Her gün lezzet dolu yemekler için mükemmel doku, mükemmel renk ve mükemmel tadı garanti eder.

Tutma Sapı: 10 Yıl Garantili

Titanium Ingenio Elegance Büyük Set Sağlam Ingenio sapla kafanız rahat olsun. 10 yıl garantisi ile uzun ömürlü olacak şekilde tasarlanmıştır.

Ekstra Güvenlik Sistemi

Titanium Ingenio Elegance Büyük Set Ingenio kulpları 10kg'a kadar taşıyacak şekilde tasarlanmıştır ve tamamen güvenlidir

Ocak Uyumluluğu: Gazlı, Elektrikli, Seramik

Titanium Ingenio Elegance Büyük Set İndüksiyon hariç tüm ocaklarla uyumludur (gazlı, elektrikli, seramik).

Kaliteli Parlak Bir Renge Sahip Yapışmaz Dış Yüzey Kaplaması

Titanium Ingenio Elegance Büyük Set Yapışmaz kaplama yüzeyi sayesinde kolay temizleme.Metalik ve ultra parlak etki

Fransa’da Üretilmiştir

Titanium Ingenio Elegance Büyük Set Fransız uzmanlığı ve bilgi birikiminin tüm zenginliği ile Fransa’da tasarlanıp üretilmektedir.

Tefal: Pişirme Gereçlerinde Dünyanın 1 Numarası*

Titanium Ingenio Elegance Büyük Set Sadece Tefal yemek pişirmede mükemmel sonuçları garanti etmek için bu kadar ileri gider. Tefal’i tercih etmeniz için bir neden daha. *2016 bağımsız panel verileri, marka değer satışları, pişirme gereçleri kategorisi tanımı

 

Taahhüdümüz: Çevreye Duyarlı Ve Sağlıklı Yemek Pişirme

Titanium Ingenio Elegance Büyük Set Amacımız yıllarca dayanan uzun ömürlü ürünler üretirken aynı zamanda geri dönüştürülebilen tasarımlar ve güvenli yapışmaz kaplamalarla gezegenimizin sağlığını da gözetmektir (PFOA, kurşun ve kadmiyum içermez).

Benzer Ürünler